Hakkımızda

Leo Groups, kendi ekibinde bulundurduğu farklı alanlardaki uzman ekipleri ile hizmet vermektedir. Bu hizmetler içerisinde; danışmanlık hizmetleri, site & bina ve tesis yönetimi, ev ve kurumsal şirketlere yönelik hizmetler, evde tüketim ürün grupları ile kurumsal firma ve holdingler için ajans & baskı hizmetleri yer alır. 

 

Leo Groups, Site, Tesis Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri olarak ele aldığı her projeyi birbirinden ayrı ve ihtiyaçlarına göre değerlendirmektedir. Bu nedenle proje içerisinde verilen hizmetlere bağlı olarak, kurumların mevcut ekiplerini efektif kullanmaya yönelik çalışmaları gerçekleştirmekte, kendi uzman ekiplerini yönlendirmekte ve/veya yeni ekip kurulumuna yönelik hazırlıkları yapmaktadır.

 

Hizmet verdiği projelerde, her bir ekibin kendi iç/dış kaynak gücünü belirlemekte, iş akışlarını oluşturmakta ve süreç haline getirmektedir böylece tüm ekibi objektif olarak kontrol etmekte ve talep edilmesi durumunda performanslarını değerlendirmektedir.

 

Leo Groups müşterilerine ortak alan hizmetlerine destek verdiği gibi; %100 koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla, bordrolu personeli ile daire içlerinde (teknik, temizlik, boya vb.) gibi özel hizmetler de sunmaktadır. Müşteri tarafından bakıldığında, hizmetler arasındaki sinerjiden yararlanarak, organizasyonu içerisinde müşterilerinin temel beklentilerine odaklanarak, Hizmet Sözleşmeleri (SLA) ile uyumlu bir maliyet verimliliği yaratmaktadır.

 

Leo Groups, birbirinden farklı alanlardaki profesyonel tecrübeleriyle ve farklı sektörlere hizmet verebilme yeteneği ile sürekli gelişen yeni alanlarda da hizmet veren bir şirketler grubudur.