Genel Yönetim Danışmanlığı

Mevcut projeniz için danışmanlık veriyoruz. Talep etmeniz durumunda ihtiyaçlarınızı sizler ile birlikte belirliyoruz. Mevcut ekiplerinizi değiştirmeden onlar için gerekli eğitimleri geliştiriyoruz. Farklı seviyelerdeki ihtiyaçlarınıza uygun olanı belirleyerek gerekli uygulamaları sizler için yapıyor veya yapılması için mevcut ekiplerinizi yönlendiriyoruz. Siz ve/veya uygun gördüğünüz denetçilere raporlamaları düzenli aralıklar ile yapıyoruz.

 

Ortak alanlarda ve sosyal tesislerdeki özel veya site işletmelerinin yönetim kriterlerini, tüm sistemi büyük resimde öngörerek değerlendiriyoruz. Bu alanlarda daha önce işletme yapmış ve bilgi birikimi olan ekiplerin temiz, sağlıklı ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilir nitelikte olması önceliklerimiz arasında yer alıyor. 

 

Yönetim planının ve bağlı işletmelerin gelir ve giderlerini koordine ediyoruz. Bütçe oluşturma, tedarik sistemlerinin merkezi kontrolü ve uygun maliyetle yönetimi, doğru personel seçimi, bakımların zamanında yapılması, yapılan bakımlardaki garanti sürelerinin her bir makine ve parça için takibi ve tüm malzemelerin kontrolü tarafımızdan yapılıyor.

Alt Hizmetler

Tüm muhasebe hizmetlerimizde aylık iç denetçimiz muhasebe kayıtlarınızı takip ediyor ve aylık olarak hesaplarınızın kontrolünü sizler için yapıyor. Böylece istediğiniz an hesap kesimi isteyerek sisteme kayıt edilmiş tüm fatura ve raporlarınızı inceleyebiliyor ve takibini yapabiliyorsunuz.